arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Kolejne zwycięstwo

Wtorek, 1 września 2020 08:35

MAC_5988

Juvenia Kraków v Arka Gdynia 17:23 (10:8)

Skład Arki: Bojke (55′ Plichta), Mohyła (67′ Kałduński), Kasperek (67′ Bartkowiak), Zdunek (67′ Zypper), Ziętkowski, Kuzimski, Krużycki, Gajowniczek (41′ Żarczyński), Szyc, Shashero, Cichosz, Tamoliunas, Sirocki, Kalina (41′ Siewert), Wolszon

Punkty Juvenia: Igor Kocimski 7, Maciej Dorywalski 5, Krzysztof Gola 5.

Punkty Arka: Anton Shashero 13, Szymon Sirocki 5, Paweł Gajowniczek 5.

Żółta kartka: Arkadiusz Zdunek, Oskar Zypper

Czerwona kartka: Dawid Kałduński

Rugbyści RC Arki Gdynia wygrywają kolejne spotkanie. W minioną niedzielę na boisku w Krakowie pokonali Juvenię 17:23. Na przerwę gdyńskie Buldogi schodziły z minimalną przewagą 10:15. W drugiej odsłonie meczu nie zabrakło przyłożeń, kartek oraz dramaturgii, ale to ostatecznie żółto-niebiescy wracają z Krakowa z tarczą.
Wartym odnotowania jest występ Dawida Kałduńskiego, dla którego jest to pierwszy występ w tym sezonie. Jest to wychowanek Arki, który po krótkiej przerwie ponownie założył koszulkę z Buldogiem.

W najbliższy weekend czeka nas przerwa w ligowych starciach. Następny mecz odbędzie się za dwa tygodnie, a przeciwnikiem Arkowców będzie niepokonana do tej pory Skra Warszawa.

 
RSS sponsorzy

Na gdańskiej Zaspie nie brakowało kolorowych świateł, ani świątecznej atmosfery. Kolejne miejskie iluminacje i choinka włączone
Miasto Gdańsk postanowiło w 2022 roku dawkować emocje włączania miejskich […]
wt, gru 06, 2022
Dziennik Bałtycki