arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Pierwsze derby w tym roku już w sobotę

Czwartek, 18 marca 2021 13:19

Po tygodniowej przerwie rugbiści wracają na murawę. W sobotę 20 marca o godzinie 16:00 RC Arka Gdynia podejmą zespół Ogniwa Sopot. 

Mecz zapowiada się niezwykle intersująco. Goście z Sopotu w tym sezonie nie przegrali żadnego meczu, co stawia ich w roli zdecydowanych faworytów. Jednak zespół z Gdyni pokazał w meczu z Łodzią, że na własnym boisku jest naprawdę groźny. 

W meczu z Ogniwem nie wystąpi Łukasz Kasperek. Łukasz doznał urazu kostki w meczu ze Spartą Jarocin. W jego miejsce zapewne zobaczymy Adama Litwińczuka, zawodnika wypożyczonego z zespołu Rugby Białystok. Na pozycji nr 3 może wystąpić również młody wychowanek Arki – Oskar Derwis. 

Sobotnie spotkanie będzie trzecim meczem Buldogów w tym roku, natomiast pierwszym z rundy wiosennej. Wcześniejsze pojedynki to zaległe mecze, których nie udało się rozegrać w 2020 roku w związku z pandemią wirusa SarsCo2.

Mecz niestety bez udziału publiczności. Transmisja z meczu będzie dostępna w intrenecie – link do transmisji będzie opublikowany na oficjalnym na oficjalnym funpage’u Klubu w dniu meczu.  

Jak przystało na pojedynek derbowy emocji nie zabraknie!W_SZ2076
RSS sponsorzy