arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka ukarana walkowerem.

Czwartek, 16 kwietnia 2009 13:04

Na wczorajszym posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Rugby działacze podjęli szereg decyzji dotyczących rozgrywek. Najważniejsza z nich to ukaranie Arki za udział nieuprawnionego zawodnika Marcina Malochwego w ligowym meczu z Juvenią (Arka 4 kwietnia wygrała u siebie z drużyną z Krakowa).Zawodnik ten, po otrzymaniu 3 żółtej kartki w tym sezonie (mecz z Posnanią rozegrany 29 marca) nie mógł grać w jednym meczu mistrzowskim.

Walkower oraz 1000 złotych kary finansowej to kara nałożona zgodnie z rozdziałem IV & 12 p. 12 regulaminu dyscyplinarnego PZR. Zarząd PZR odstąpił od zastosowania kar dodatkowych dla osób funkcyjnych oraz zawodnika uwzględniając wyjaśnienia złożone przez władze Arki. Ta decyzja została podjęta dopiero po 18 dniach od rozegrania meczu.

W wyniku decyzji związku, rezultat z dnia 4 kwietnia to 25:0 dla Juvenii. Tabela jeszcze nie uległa zmianie, 29 kwietnia zostanie podjęta decyzja czy gdyńscy rugbiści stracą 5 czy 6 punktów (może tak się stać jeśli Arka zostanie potraktowana jako drużyna, która nie przyjechała na mecz…) 
RSS sponsorzy

Emerytury w październiku 2022. Zmiany rok do roku po waloryzacji i zmianach podatkowych
W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu […]
czw, wrz 29, 2022
Dziennik Bałtycki