arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

START ROZGRYWEK RUGBY KOBIET JESIEŃ ’09

Czwartek, 24 września 2009 18:47

Już w drugim weekendzie października będzie można oglądać rozgrywki kobiecego rugby. Pierwszy turniej poprzedzający Mistrzostwa Polski Kobiet w Rugby’7 odbędzie się 10 października w Łodzi na stadionie przy ulicy Małachowskiego 3/5. Kolejny planowany jest w Sochaczewie na 24 października, natomiast Mistrzostwa Polski zastaną rozegrane na nowym gdyńskim stadionie na początku listopada.
 
Arka Gdynia Girls zmierzą się z zawodniczkami drużyn Czarne Pruszcz Gdański, Lady’s Lechia, Tygrysice Sochaczew, Diablice Ruda Śląska oraz nowo powstałą sekcją kobiet Rugby Club Częstochowa.
Nasze zawodniczki do Łodzi wyruszą już w czwartek wieczorem, po to by w piątek odbyć przedmeczowe treningi na zaprzyjaźnionym łódzkim stadionie przy ul. Górniczej 5. Powrót planowany jest na niedzielę.
 
Kobiety rozgrywać będą turniej równolegle do Łódź Sevens Cup, który to odbędzie się pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Organizatorem jest BBRC Łódź oraz Seven Green Promotion. Na turnieju będzie się prezentować 7 najlepszych ekip polskich i 3 zagraniczne. Liczymy również na występ Reprezentacji Polski Rugby’7 seniorów.
 
Start godzina 9:00
RSS sponsorzy

Emerytury w październiku 2022. Zmiany rok do roku po waloryzacji i zmianach podatkowych
W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu […]
czw, wrz 29, 2022
Dziennik Bałtycki