Sobota, 26 września 2009 13:14

RC Arka Gdynia
Ruszkiewicz 5pkt, Wojaczek, Kaszubowski, Andrzejczuk, Skindel, Kałduński, Dąbrowski 5pkt, Nowak, Komisarczuk, Kriczun 5pkt, Denisiuk, Głuszek 5pkt, Chromiński 2pkt, Gogoshvili, Simionkowski
rez. Rogowski, Mikołajczyk, Moroz, Plichta, Macoń, Witt

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Arki i wkońcu zwycięstwo za 5 pkt. Buldogi od samego początku uzyskały przewagę. Już w czwartej minucie punktował Kriczun. Zaraz potem żółtą kartkę za „potrącenie” rywala dostał Simionkowski. Co ciekawe nie zmieniło to obrazu gry – Arka nadal miała przewagę, ale punkty nie padały. Dopiero w 39′ Głuszek przełamał linię obrony Juveni i wjechał z piłką na pole punktowe. Do przerwy 10-3 dla Arki. Zaraz po przerwie mocne wejście Dąbrowskiego i kolejne punkty. Na dodatek tym razem celnie podwyższył Chromiński, który zamienił w roli egzekutora Kriczuna. Ostatni cios, który zadecydował o punkcie bonusowym, zadał Ruszkiewicz zabierając piłkę z raka wstał i zmylił obronę Juveni. Dobra gra, dobre sędziowanie „Gregora” i maxymalna zdobycz punkowa. To był udany weekend dla Arki.