arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Maciej Stachura i Karol Denisiuk wyróźnieni

Środa, 13 stycznia 2010 21:02

Trener rugbistów gdyńskiej Arki Maciej Stachura i jej zawodnik Karol Denisiuk otrzymali prestiżowe wyróżnienia podczas dorocznej gdyńskiej gali sportu.
W Teatrze Muzycznym w Gdyni prezydent miasta Wojciech Szczurek wręczył nagrody „za wybitne osiągnięcia w sporcie oraz działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocję Gdyni poprzez sport w 2009 roku”. Podczas uroczystości przyznano nagrody najlepszym sportowcom, trenerom, drużynom oraz partnerom sportu gdyńskiego. Wśród nagrodzonych nie zabrakło także przedstawicieli Rugby Club Arka. Zaszczytny tytuł trenera roku otrzymał szkoleniowiec „Buldogów” Maciej Stachura, który oprócz pracy na stanowisku I trenera Arki jest też opiekunem młodych rugbistów z Gdyni. Pod jego okiem Arka zdobyła w 2009 roku wicemistrzostwo Polski. W kategorii „Nadzieja Gdyńskiego Sportu” wyróżniony został m.in. Karol Denisiuk, 21-letni środkowy ataku Arki. Karol jest młodszym bratem Pawła Denisiuka, byłego gracza Arki. Młody „Denis” zasłynął tym, że wraz z reprezentacją Polski do lat 20 wywalczył jesienią mistrzostwo Europy a w Arce w dobrym stylu przebił się do pierwszej piętnastki.
Pełna lista nagrodzonych na stronie: www.gdynia.pl
RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
śr, lut 01, 2023
Dziennik Bałtycki