arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Kontuzja Daniela Podolskiego

Wtorek, 9 marca 2010 10:58

Nowy środkowy ataku RC Arka Gdynia Daniel Podolski ma naderwane ścięgno Achillesa. Przez cztery tygodnie „Podol” nie będzie mógł trenować i grać.
W 55. minucie meczu z Orkanem Sochaczew upadł na murawę i zszedł z niej z pomocą masażystów. Daniel bal się, że ma zerwane ścięgno Achillesa, ale poniedziałkowa diagnoza dr Macieja Pawlaka nie okazała się aż tak zła. – Mam w 50 procentach naderwane to ścięgno – mówi serwisowi arkarugby.pl Daniel Podolski. To oznacza, że zawodnik Arki nie zagra przez blisko miesiąc w rugby. – Czekają mnie teraz zabiegi, ale mam nadzieję, ze szybko wrócę do zdrowia – dodaje rugbista Arki.
Kontuzja Podolskiego trochę pokrzyżowała mu plany nadrobienia zaległości, jakie miał chcąc grac na pozycji łącznika ataku lub środkowego. – Szkoda, bo wszystko dobrze się układało, treningi, relacje z kolegami – mówi rugbista. Podolski przeszedł do Arki w styczniu tego roku, bo jak mówi, chyba każdy zawodnik w Polsce, chciałby trenować i grać na takim stadionie jak ma Arka.
- Mimo, że mam już swoje lata to chciałbym jeszcze coś osiągnąć w rugby – dodaje.
Najbliższy mecz Arka rozegra w Warszawie z AZS 20 marca i będzie to rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski. Pierwszy mecz w listopadzie zeszłego roku Arka wygrała 60:3.
RSS sponsorzy

Odrobina świątecznej magii w listopadzie, a w Złotej Bramie dykta i kicz. Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku gromadzi tłumy
Można się zastanawiać, czy Jarmark Bożonarodzeniowy w listopadzie, to dobry […]
nie, lis 27, 2022
Dziennik Bałtycki