arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

RC Arka popiera akcję „Odważni wygrywają”

Piątek, 12 marca 2010 09:51

Jeśli w sporcie potrzebna jest odwaga, to w żadnej dyscyplinie sportu nie potrzeba jej tak bardzo jak w rugby. RC Arka bez wahania zdecydował się na poparcie wyjątkowej akcji fundacji „Gdyński Most Nadziei” i miasta Gdynia.
Akcja polega na realizacji unikatowego w skali kraju projektu, kampanii informacyjno-edukacyjnej pt. „Odważni wygrywają” – profilaktyka raka jądra. „Kampania to przede wszystkim rozpowszechnianie informacji o mogącym wystąpić problemie, drogą, od pierwszej niepokojącej, zaobserwowanej zmiany, do skierowania jak najszybciej do lekarza specjalisty, celem wyjaśnienia powstałych zmian” – piszą na swojej stronie organizatorzy akcji. „Istnieje ścisły związek pomiędzy wczesnym rozpoznaniem nowotworu a skutecznością leczenia. Kampania, w swoim założeniu, powinna wypełnić przestrzeń, która wydaje się być całkowicie pominięta, uwrażliwiając młodych mężczyzn, będących w grupie ryzyka najwyższej zachorowalności, na najmniejsze, niepokojące zmiany pojawiające się w ciele”.
Projekt jest finansowany przez Miasto Gdynia.
Więcej na stronie: www.odwazni.com

 
RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki