arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

26:0 Arki z Czarnymi w grze treningowej

Sobota, 13 marca 2010 19:56

Rugbiści gdyńskiej Arki i Czarnych Pruszcz spotkali się w sobotę na nowym stadionie rugby w Gdyni. Rozegrano trzy tercje gry treningowej lub, jak kto woli, sparingu.

O ile w pierwszym jeszcze lutowym spotkaniu tych drużyn grały podstawowe składy, to w sobotę, 13 marca, trener Arki Maciej Stachura dał szansę tym zawodnikom, którzy niewiele lub wcale nie grali w ostatnim meczu ligowym z Orkanem Sochaczew. Do tego składu dołączył także kilku juniorów a nawet kadetów. Czarni także nie zagrali w swoim najsilniejszym składzie a gra skończyła się wygraną Arki 26:0 (7:0, 7:0, 12:0).

Warto odnotować pierwszy po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją występ Mariusz Motyla (z piłką na zdjęciu u góry), który zdobył dwa przyłożenia i zaprezentował przyzwoitą formę.

Przypomnijmy, że w sobotę 20 marca „Buldogi” grają w Warszawie rewanżowe spotkanie ¼ finału Pucharu Polski z Bemowo AZS.
Arka: Obrzycki, Kiersnowski, Bartkowiak, Andrzejczuk, Szczepiński, Kałduński, Mikołajczyk, Moroz, Zembroń, Kriczun, Chromiński, Plichta, Malochwy, Motyl, Macoń oraz Jędraszewski, Budziński, Dąbrowski, Górczyński, Idzi.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.arkowcy.pl

 

 

 
RSS sponsorzy

Emerytury w październiku 2022. Zmiany rok do roku po waloryzacji i zmianach podatkowych
W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu […]
czw, wrz 29, 2022
Dziennik Bałtycki