arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Wilczuk i Simionkowski zagrali w Brukseli

Poniedziałek, 26 kwietnia 2010 19:19

Dwóch rugbistów RC Arka Gdynia wybiegło w wyjściowej piętnastce reprezentacji Polski przeciwko Belgom w Brukseli. Biało-czerwoni przegrali 9:28 i o tym, kto: Polska czy Mołdawia, spadnie do grupy 2B Pucharu Narodów Europy zadecyduje czerwcowy mecz tych drużyn.

W Brukseli Arkę reprezentowało dwóch zawodników: 31-letni filar młyna Marcin Wilczuk i 22-letni gracz ataku Kamil Simionkowski. Wilczuk rozegrał sobotni mecz od początku do końca, Simionkowski, zagrał jako skrzydłowy do 77. minuty spotkania. W 40. minucie obrońcę Davida Chartiera zamienił Dawid Banaszek, który po sezonie spędzonym we francuskim klubie Federal 2 Asvel Rugby Villeurbanne, wróci do Gdyni by pomóc Arce w walce o mistrzostwo Polski.
- Szkoda, że nie udało nam się powtórzyć wyniku z maja ubiegłego roku, wtedy też po ciężkim meczu pokonaliśmy Belgów – mówi serwisowi arkarugby.pl Marcin Wilczuk. Teraz byliśmy jednak słabsi, ale ciągle jesteśmy w grze i musimy wygrać ostatni mecz z Mołdawią – dodał rugbista Arki.
 
RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
śr, lut 01, 2023
Dziennik Bałtycki