arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Twardziele z RC Arka w TVN Turbo!

Piątek, 30 kwietnia 2010 12:32

Przez dwa dni rugbistom Arki będzie towarzyszyć ekipa TVN Turbo. „Buldogi” będą bohaterami jednej z najbliższych edycji cyklu dokumentalnego „Twardziele”.
Już od piątku ekipa telewizyjna jest w Gdyni i pracuje nad nowym odcinkiem serialu, którego – po raz pierwszy – bohaterami będą rugbiści. Dla Gdyni i Rugby Club Arka to szczególny powód do satysfakcji. Zadowolenia nie kryje jeden z filarów Arki, w mentalnym i sportowym, tego słowa znaczeniu – Wojciech Ruszkiewicz. 
– Fajnie, że będą o nas robić film, wszystko, co promuje rugby jest dla nas rugbistów dobre i potrzebne – mówi serwisowi arkarugby.pl rugbista Arki. Wojtek na codzień zajmuje się marketingiem sopockiego hotelu i restauracji „Dworek Admirał”. Tam też ekipa TVN Turbo robiła część zdjęć do swojego programu. W planach są także zdjęcia z udziałem Roberta Andrzejczuka, rugbisty II linii młyna Arki i jednego z najlepszych pracowników firmy Multimedia. W TVN Turbo będzie można zobaczyć jak ciężko trenują rugbiści Arki, ile wysiłku trzeba włożyć w mecz o ligowe punkty (ekipa telewizyjna będzie obecna podczas sobotniego meczu Arka – Juvenia) oraz walkę o promocję tej dyscypliny sportu (zdjęcia mają być kręcone także podczas 1-majowego festynu na molo w Sopocie). 
- Cykl dokumentalny „Twardziele” prezentuje nie tylko stopień ryzyka, jaki wiąże się z danym zawodem. Widzowie dowiadują się, jak wygląda zwyczajny dzień ratowników czy członków służb specjalnych. Co o ich zawodzie sądzi najbliższa rodzina bohaterów? Jakimi predyspozycjami trzeba się wykazać, aby dostać się do zawodu? Odwaga, siła fizyczna, odporność na stres to podstawa. Czasami potrzeba jednak czegoś więcej – pasji, która sprawia, że wykonywany zawód nadaje życiu sens – piszą na swojej stronie internetowej autorzy programu. 
O tym, kiedy będzie można oglądać rugbistów Arki w TVN Turbo poinformujemy wkrótce. O programie można też przeczytać na stronie: http://www.tvnturbo.pl/program/2157/view
RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki