arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

RC Arka Gdynia w TVN Turbo!

Czwartek, 13 maja 2010 09:01

Już w sobotę o godz. 13 w programie TVN Turbo w cyklu „Twardziele” premiera filmu dokumentalnego o rugbistach gdyńskiej Arki!
Ekipa TVN Turbo gościła w Gdyni dwa tygodnie temu. Nakręciła przedmeczowy trening „Buldogów”, filmowcy byli z kamerą w pracy u filara młyna Wojciech Ruszkiewicza i zawodnika II linii Roberta Andrzejczuka oraz uwiecznili wysiłek całej drużyny podczas meczu ligowego z Juvenią Kraków. – Nie sądziłem, że rugby może być tak atrakcyjnym tematem – mówił podczas kręcenia dokumentu o Arce producent filmu Michał Trocki. – Kiedy jechaliśmy na zdjęcia to chcieliśmy początkowo minąć stadion bo wydawało mi się nie możliwe, żeby w Polsce był taki obiekt dla rugby jak ten w Gdyni. Rugbiści Arki? – Fantastycznie się z nimi pracowało. Mam nadzieję, że film to pokaże – dodał Michał Trocki.
Rugbistów Arki będzie można zobaczyć w TVN Turbo w najbliższą sobotę (15 maja) o godz. 13 w cyklu dokumentalnym „Twardziele”.
Powtórki programu: sobota 20:00, niedziela 11:30, poniedziałek 23:35, wtorek 13:45, środa 15:30, czwartek 11:30 i 19:45, piątek 14:15 i 22:50.
RSS sponsorzy

There is a problem with the feeds you entered. Go to our support page and we'll help you diagnose the problem.