arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Dwa gdyńskie „Buldogi” zagrają w Bukareszcie

Piątek, 21 maja 2010 09:01

 

Dwaj zawodnicy Rugby Club Arka Gdynia Mariusz Motyl i Sergo Kvernadze zostali powołani przez trenera Krzysztofa Folca do reprezentacji Polski w rugby 7-osobowym. Obaj, wraz z kolegami z kadry, będą reprezentowali Polskę w drugim eliminacyjnym turnieju do mistrzostw Europy w Bukareszcie.
Przypomnijmy, że przed niespełna tygodniem w Sopocie podczas pierwszego turnieju „Hodura Sopot Sevens” Polacy zajęli dobre 3. miejsce a Gruzin Sergo Kvernadze, który może gra w biało-czerwonych był najskuteczniejszym zawodnikiem polskiej siódemki. Zdobył w sześciu spotkaniach 32 punkty!
Aby Polacy awansowali do moskiewskiego finału (lipiec 2010) muszą zagrać w Bukareszcie w półfinale. W sobotę i niedzielę będą mieli jednak trudnych rywali, bo w rumuńskiej eliminacji zagrają także: reprezentacje Rosji, Holandii, Mołdawii, Izraela, Grecji, Cypru, Bułgarii, Bośni i Hercegowiny oraz gospodarzy.
Skład Polaków na turniej w Bukareszcie: Sergo Kvernadze, Mariusz Motyl (Arka Gdynia); Piotr Piszczek, Mateusz Zajkowski, Patryk Narwojsz (Lechia Gdańsk); Jan Cal, Rafał Janeczko (Bemowo AZS AWF Warszawa) Jakub Gruszczyński, Robert Bosiacki (Posnania) i Tomasz Kozakiewicz (Budowlani Łódź).

 
RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki