arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Rugbiści Arki walczą o finał Pucharu Polski

Poniedziałek, 31 maja 2010 15:27

Na dziesięć kibice mecz W Trójmieście czekali OD miesięcy Dwoch. W środę nikogo, komu bliska zart Arka Gdynia, rugby i hasla powinno zabraknąć Na trybunach stadionu przy ul. W Gdyni Kazimierza Górskiego.
Mecz miał odbyć wielu Się W kwietniu, ale z różnych przyczyn można go hasla bylo rozegrać wcześniej. Polski Związek Rugby jednak zdecydował, Ze nieodwołalną Oczekuje do żartem środa, 2 Czerwca, godz. 18 a miejscem starcia Bedzie stadion W Gdyni. Tego Stawka pojedynku Awans do finału Pucharu Polski żartem, gdzie czekają juz Budowlani Łódź, obrońcy trofeum. Obie trójmiejskie piętnastki bardzo chcą zdobyć Puchar Polski, bo prestiżowym argumentem POZA Jégo wywalczenie Mozé POMOC W pozyskaniu sponsorów. Żadna z Drużyń, Łącznie z Budowlanymi, NIE przecież gwarancji, Ze zdobędzie Tytuł Mistrza Polski W 2010 Roku, Wiec Na apetyty Sukces wszyscy go Maja Duże bardzo … I dlatego Obie ekipy przystąpią do meczu maksymalnie skoncentrowane Tego, także wzmocniona personalnie Lechia. W jej barwach zagrają trzej Nowi rugbiści: Francuzi Anthony Cros i Anthony Coletta oraz Michał Krużycki, który przeszedł przez Olympique Lyon do MOSiR W Gdańsku sopockiego Ogniwa z. Francuzi nie Gracze II i III linii młyna. Sa wysocy, skoczni, przede wszystkim silni wychowani rugby mojej francuskiej kulturze, co juz czyni z Nich Duży ATUT MOSiR w Gdańsku. RC Arka Zagra W Duzo mocniejszym składzie niż przegranym meczu z Orkanem wagowych. – Chciałbym, żeby nie byl optymalny Sklad, ale co zrobić Tego zapadnie DECYZJA TUZ PRZED meczem – mówi serwisowi arkarugby.pl trener Maciej Stachura. Personalnie jesteśmy bardzo mocni tez i gotowi do Walki przez pełne 80 minut Albo i więcej – dodaje szkoleniowiec.
Przypomnijmy, Ze Bedzie zrobić Trzeci Pojedynek najlepszych trójmiejskich piętnastek W sezonie Tym. Dwa Pierwsze były spotkaniami ligowymi. W październiku W Gdyni (Jeszcze Na Starym, bocznym, stadionie GOSiR) Lechia po dramatycznym meczu wygrała 18:16. W maju Tego Roku Na piłkarskim stadionie MOSiR W Gdańsku „Buldogi pewnie pokonały 20:10 biało-zielonych. JAK W pucharowym spotkaniu Bedzie środowym? – Na pewno bardzo ciężko – mówi Stachura. – Żartem Lechia podrażniona dwoma ostatnimi porażkami, z NAMI iz Łodzia, dlatego za wszelka cene Bedzie chciała wygrać, ale my tez mamy zrobić W planach – dodaje trener Arki.
Bilety W cenie 5 zł można kupować Stronie na: http://www.bileteria.pl/sport.aspx
Wejściówki do kupienia także sa W następujących punktach: Akademia Prawa Jazdy – Gdynia, ul. Świętojańska 68 / 3, Milena wagowych Sklep Gdyni-Pogórzu, ul. Romanowskiego 48b / c; Salonik Prasowy W Gdyni przy ul. Chylońskiej 29 oraz IKA W Rumi przy ul. Wileńskiej 37.
Dzień po meczu Arka – Lechia, czyli Boże Ciało wagowych Na odbędzie Się wagowych „Narodowym” Turniej ekstraligi siódemek. Gospodarzem Bedzie Flota Gdynia oprócz Tej Drużyn także wystąpią: Arka Rumia, AZS AWFiS Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański, Tur Chojnice i Alfa Bydgoszcz. Pauzować Beda rugbiści Unislavii Unisław.
Początek o godz. 15. Wolny wstęp.
RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki