arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Europejskie rugby w Gdyni

Czwartek, 3 czerwca 2010 13:37

 

Miało być interesująco i emocjonująco, bo Wiadomo: derby z Lechia! Bylo … Jeszcze lepiej. Arka zagrała najlepszy mecz sezonie w, ale żeby zdobyć Tytuł mistrzowski i Puchar Polski Musi zagrać Jeszcze skuteczniej.

Rugbiści z Gdyni potwierdzili, praca Ich Ze Na treningach hasła żartem Czasu warstw. Taka Arke chcieli zobaczyć jej juz dawno kibice. „Buldogi” pokazały im taktycznie Świetne, szybkie, płynne i skuteczne rugby. Widowisko bylo przedniej Marki hasła „Tylko za arkowców sprawą, ale także bardzo ambitnie i ofensywnie grającej MOSiR w Gdańsku. Pierwsze symptomy Tego, Ze Drużyna z Gdyni zaczyna Się rozumieć były juz widoczne W meczu z Juvenia. Rugby mniej widowiskowe, ale Jeszcze bardziej dojrzałe taktycznie gdynianie W zademonstrowali derbach majowych z Lechii w Gdańsku. Najwięcej pochwał i uslug łącznik ataku Arki Dawid Banaszek Kopacz, ale żółto-niebiescy zademonstrowali wtedy prawdziwie zespołową gre, zagrali Tak powinno JAK W rugby Się grać stosując nieco oklepaną, ale cenną zasadę „jeden za Wszystkich – wszyscy za jednego”. Przerwa W ligowych rozgrywkach Trzytygodniowa pozwoliła Na dotarcie mechanizmu Się NAZWA pod „RC Arka Gdynia”. W meczu z Orkanem W Sochaczewie trener Maciej Stachura mógł pozwolić Sobie Na eksperyment wystawienia Gry nie rugbistów Tych, którzy dotąd grali mniej oraz Młodzieży utalentowanej, której brakuje hasła W Arce. Gracze Podstawowi, którzy mieli hasła do końca zaleczone urazy Mogli odpocząć i do środowego meczu z Lechia przystąpili zregenerowani, co miało kolosalny wpływ Na postawę Drużyn całej.
Arka strategicznie bitwę z Lechia rozegrała bardzo mądrze. Każdy z zawodników konsekwentnie realizował plan założony PRZED meczem i jeśli nie olbrzymią determinację Tego dodamy do Wszystkich rugbistów Efekt Musiał być jeden: Zwycięstwo odniesione W świetnym Stylu. „Buldogom” Nie Wolno jednak Ani Się Na chwilę zdekoncentrować. Gdynianie wygrali Pierwszy z najważniejszych meczów sezonu. dopiero Kolejne PRZED nimi. Przede wszystkim zależy zapora ogniowa OD Nich Beda zwycięskie …
Środową wygraną rugbiści Arki Spokojnie moga kibicom swoim zadedykować. Na trybunach „Narodowego” Ich bylo ponad półtora tysiąca. Przez cały mecz fantastycznie dopingowali Arke, Ani przez moment zapomnieli hasła, Ze sa Na meczu rugby, gdzie hasła wyzywa Się zawodników i kibiców przeciwnej Drużyn. – Byli naszym zawodnikiem szesnastym – podkreśla Maciej Stachura. takich DLA kibiców chce grać i wygrywać Się – dodaje. Do, Ze dziesięć mecz wyszedł POZA „Polska Norme rugby” Bez wątpienia zasługa do Ich także. Swietna robote wykonali tez spikerzy Tomasz Frymark i Jarosław Bator. – Chcę podziękować kibicom za się, co zrobili trybunach na – mówi prezes RC Arka Gdynia Jerzy Zając. – Byli super! Kolorowe rasy, flagi, doping – Tego potrzebowaliśmy. Kapitalnie zaprezentowali Się tez nasi kibice zaprzyjaźnieni z Rumi. Takie rugby Nich DLA iz nimi chcemy Robic W Gdyni – podsumowuje Jerzy Zając.

Foto: Małolat / arkowcy.pl

 

 
RSS sponsorzy

Portugalia - Szwajcaria NA ŻYWO 6.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Portugalia - Szwajcaria NA ŻYWO. Portugalia zagra we wtorek (6.12.2022) […]
pon, gru 05, 2022
Dziennik Bałtycki