arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Budowlani nie przyjadą do Gdyni?

Piątek, 25 czerwca 2010 17:05

Wszystko wskazuje na to, że rugbiści Arki nie będą mieli w sobotę przeciwnika w finale Pucharu Polski! 

W piśmie do Polskiego Związku Rugby i RC Arka Gdynia łodzianie piszą: „Zarząd  Klubu Sportowego „Budowlani” Łódź  informuje, iż nie zgadza się ze stanowiskiem Waszego Związku na rozegranie meczu finałowego o Puchar Polski Seniorów na boisku Arki Gdynia.
Podtrzymujemy swoje dotychczasowe stanowisko rozegrania tego spotkania na neutralnym terenie, na trawiastym boisku. Ze swej strony proponujemy wyznaczenie nowego terminu rozegrania meczu przed rozpoczęciem rozgrywek ekstraligi rugby sezonu 2010/2011” .
To stanowisko jest efektem wyboru gdyńskiej oferty organizacji tego meczu, którego dokonał zarząd PZR uznając ją za lepszą od łódzkiej.
Zdaniem prezesa RC Arka Gdynia Jerzego Zająca łodzianie nie są przygotowani do sobotniego meczu w Gdyni i wskazują mało racjonalne powody, dla których trzeba ten mecz rozegrać na neutralnym boisku i w innym terminie.
W oświadczeniu Budowlanych nie ma zdania o tym, że do Gdyni na pewno nie przyjadą, ale ton ich pisma na to wskazuje. Nie zmienia to faktu, że Rugby Club Arka zaprasza wszystkich kibiców rugby na godz. 14 na finałowy turniej Ekstraligi 7 z udziałem: RK Unisław, Arki Rumia, AZS AWFiS Gdańsk i Floty Gdynia. O tej samej porze przy stadionie rugby rozpocznie się także festyn dla dzieci a o godz. 18, jeśli rzeczywiście Budowlani nie stawią się w Gdyni, rugbiści Arki rozegrają między sobą mecz pokazowy.
RSS sponsorzy

Portugalia - Szwajcaria NA ŻYWO 6.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Portugalia - Szwajcaria NA ŻYWO. Portugalia zagra we wtorek (6.12.2022) […]
pon, gru 05, 2022
Dziennik Bałtycki