arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Nike ubierze młodzież RC Arka Gdynia

Wtorek, 3 sierpnia 2010 09:10

Od początku rundy wiosennej minionego sezonu rugbiści Arki występują w strojach firmy Nike. Już wkrótce sportowy potentat odzieżowy ubierze także grupy młodzieżowe gdyńskiego klubu!
Firma Nike prowadzi ofensywne działania marketingowe, które od niedawna wkraczają w środowisko rugby w naszym kraju. – W polskim rugby jest jeszcze nisza, jeśli chodzi o wyposażenie w sprzęt naszej firmy i zamierzamy to wykorzystać – mówi serwisowi arkarugby.pl Artur Stępa z Nike. W strojach tej firmy oprócz pierwszej drużyny RC Arka Gdynia, grają także reprezentacja Polski w rugby 7-osobowym i pierwsza drużyna Orkana Sochaczew. – Wkrótce będą następne, bo Nike to najlepsza firma na świecie a nasze wyroby wcale nie są tak drogie, jak się wielu ludziom wydaje – dodaje Artur Stępa.
Przedstawiciel firmy Nike deklaruje chcę współpracy z najlepszymi. – Tylko z takimi chcemy być kojarzeni, dlatego związaliśmy się z RC Arka, to nie tylko jeden z najlepszych sportowo klubów w Polsce, ale także świetnie zarządzany organizm – dodaje Stępa.

 
RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki