arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka Gdynia Girls chcą obronić tytuł mistrzyń Polski

Poniedziałek, 9 sierpnia 2010 16:51

Po wakacyjnej, trwającej ponad miesiąc przerwie, w piątek na murawę Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni wybiegły zawodniczki gdyńskiej Arki.

Rugbistki wznowiły treningi w ramach przygotowań do zbliżających się ostatnich dwóch etapów z cyklu Grand Prix o Mistrzostwo Polski. Frekwencja, mimo wakacji, była wysoka, a co najważniejsze w gronie rugbistek pojawiły się także nowe twarze, co nas bardzo cieszy.
Dobra jest również informacja, iż w wakacyjnej formie nasze zawodniczki zajęły bardzo dobre drugie miejsce w zorganizowanych pod koniec lipca w Gdańsku Mistrzostwach Polski Beach Rugby w Gdańsku. Tym bardziej należą się dziewczynom gratulacje, gdyż osiągnęły to mimo braku treningów, osłabionego przez wakacje składu oraz chwilowego braku naszego trenera Jarosława Batora.
Na treningi rugby w Gdyni zapraszamy wszystkie chętne panie. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i piątek o godz. 19.00 na Narodowym Stadionie Rugby. ZAPRASZAMY!
Magda Burchardt, Arka Gdynia Girls
NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
-1
-3
godzin
-2
0
minut
-5
-2
sekund
-3
-8

RSS sponsorzy

NIEDZIELE HANDLOWE MAJ 2019. Sklepy otwarte w niedzielę 26.05.2019? Gdzie zrobić zakupy w niedzielę 26 maj 2019? [24.05.2019]
W które majowe niedziele będą sklepy otwarte, a w które […]
pt, maj 24, 2019
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor