arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Chcieliśmy wygrać!

Niedziela, 27 marca 2011 09:57

O ocenę meczu poprosiliśmy Macieja Stachurę, trenera RC Arka Gdynia:
Bardzo nam zależało, aby wejść w rundę rewanżową ze zwycięstwem i w dobrym stylu. To się udało! Był to pierwszy mecz i nie wszystkie elementy wyglądały tak jak powinny, ale było za to dużo płynnych akcji. Graliśmy ładnie dla oka. To są efekty treningów, widać zespołową grę, widać pewne schematy, które trenujemy i które nam wychodzą. Nasza dobra gra wynika też z tego że wszyscy wiedzą co mają robić na boisku. Dzięki temu akcje są długie, płynne i wymieniamy wiele podań. Mogliśmy śrubować wynik, ale zdecydowałem się na zmiany ponieważ mamy wyrównaną kadrę i daliśmy wszystkim pograć.

Po meczu o ocenę swojego występu zapytaliśmy Mateusza Dąbrowskiego, który pierwszy raz w Gdyni znalazł się w pierwszym składzie. Do tej pory wychowanek Arki wchodził z ławki. W meczu z Juvenią Mateusz popisał się efektownym rajdem i przyłożeniem.
- Bardzo się cieszę z przyłożenia. Rajd był efektowny, bo bardzo długi. Moim atutem jest szybkość i ją wykorzystałem. Nie jestem jednak do końca zadowolony ze swojego występu. Miałem jeszcze dwie szanse, aby inni zawodnicy przyłożyli, ale nie wykorzystałem ich, zagrałem egoistycznie – podsumował dziewiętnastolatek.
NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
0
5
godzin
0
2
minut
4
6
sekund
4
4

RSS sponsorzy

Dary Ziemi 2019. Tłum gości i świetna zabawa w Parku Kolibki [ZDJĘCIA]
Prawdziwe tłumy odwiedziły w weekend zakończoną w niedzielę pod wieczór […]
pon, wrz 23, 2019
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor