arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Chcieliśmy wygrać!

Niedziela, 27 marca 2011 09:57

O ocenę meczu poprosiliśmy Macieja Stachurę, trenera RC Arka Gdynia:
Bardzo nam zależało, aby wejść w rundę rewanżową ze zwycięstwem i w dobrym stylu. To się udało! Był to pierwszy mecz i nie wszystkie elementy wyglądały tak jak powinny, ale było za to dużo płynnych akcji. Graliśmy ładnie dla oka. To są efekty treningów, widać zespołową grę, widać pewne schematy, które trenujemy i które nam wychodzą. Nasza dobra gra wynika też z tego że wszyscy wiedzą co mają robić na boisku. Dzięki temu akcje są długie, płynne i wymieniamy wiele podań. Mogliśmy śrubować wynik, ale zdecydowałem się na zmiany ponieważ mamy wyrównaną kadrę i daliśmy wszystkim pograć.

Po meczu o ocenę swojego występu zapytaliśmy Mateusza Dąbrowskiego, który pierwszy raz w Gdyni znalazł się w pierwszym składzie. Do tej pory wychowanek Arki wchodził z ławki. W meczu z Juvenią Mateusz popisał się efektownym rajdem i przyłożeniem.
- Bardzo się cieszę z przyłożenia. Rajd był efektowny, bo bardzo długi. Moim atutem jest szybkość i ją wykorzystałem. Nie jestem jednak do końca zadowolony ze swojego występu. Miałem jeszcze dwie szanse, aby inni zawodnicy przyłożyli, ale nie wykorzystałem ich, zagrałem egoistycznie – podsumował dziewiętnastolatek.
RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki