arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

ELBES NOWYM SPONSOREM RC ARKA GDYNIA

Czwartek, 31 marca 2011 11:10

Do grona dotychczasowych sponsorów naszego klubu dołączyła firma ELBES.
ELBES specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych i profesjonalnych usług administracji, zarządzania i obsłudze nieruchomości komercyjnych, zarówno biurowych, jak i usługowo-handlowych – tzw. Facility Management. Strategią firmy jest nastawie na indywidualne potrzeby klientów. Oferuje również doradztwo w zakresie inwestowania w nieruchomości oraz zastępstwo inwestycyjne. W tym zakresie współpracuje również z wysokiej klasy specjalistami.
Firma swoje usługi realizuje na terenie dwóch aglomeracji: Trójmiasta oraz Warszawy. Spółka zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania nieruchomościami, rewitalizacji, kapitalnych remontów, przebudowy ze zmianą funkcji budynku. Swoje sukcesy zawdzięczają przede wszystkim dobrej organizacji, zaangażowaniu i fachowej wiedzy zespołu, którego priorytetowym celem jest zapewnienie właścicielom bezpiecznej i dochodowej eksploatacji nieruchomości oraz komfortu i bezpieczeństwa ich użytkownikom.
ELBES posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Aktualnie pod opieką specjalistów firmy są nieruchomości o łącznej powierzchni ok. 4700m.kw. (lokale biurowe, magazyny) oraz 2900m.kw. powierzchni zagospodarowanych działek (parkingi, ogrody). Głównym zadaniem Elbes jako zarządcy nieruchomości jest realizacja celów właściciela nieruchomości przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego standardu i komfortu dla najemców. Staramy się o to, aby budynki generowały jak najwyższe przychody poprzez negocjowanie i kontrolę poziomu kosztów z dostawcami mediów.
Właścicielom firmy dziękujemy za wsparcie. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie satysfakcjonowała obie strony oraz będzie długa i owocna!
RSS sponsorzy

Dodatkowe 3000+ dla emerytów w 2023: poza rekordową waloryzacją emerytur. Sprawdź, mamy wyliczenia [2.12.2022]
Z niemal stuprocentową pewnością najniższa emerytura wzrośnie od marca 2023 […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki