arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Powołania dla Arkowców

Poniedziałek, 4 kwietnia 2011 11:41

Rugbiści naszego klubu zostali powołani na mecz Pucharu Narodów Europy, Polska – Holandia (Kraków, 16 kwietnia 2011).
Zawodnicy powołani przez trenera Tomasza Putrę na ten mecz to: Marcin Wilczuk i Łukasz Szostek (rezerwa) oraz zawodnicy zgłoszeni przez nasz klub do rozgrywek: Mateusz Bartoszek, Tom Jankowski, Alexandre Beccuau.

Również inny nasz zawodnik, Mateusz Dąbrowski (na zdjęciu), został powołany na kadrę rugby 7, która w Gdańsku 16 kwietnia zagra w turnieju Baltic Cup. Reprezentacja 7 zmierzy się w tym turnieju z dwiema drużynami litewskimi, mołdawską młodzieżówką oraz z kilkoma drużynami klubowymi z naszego kraju.
RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki