arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Łukasz na zgrupowaniu kadry

Środa, 13 kwietnia 2011 20:11

Rugbista naszego klubu Łukasz Szostek (na zdjęciu), który pierwotnie był powołany na rezerwę, decyzją trenera Tomasza Putry dołączył do pozostałych reprezentantów Polski trenujących na zgrupowaniu w Krakowie. Od początku zgrupowania, wśród zawodników przygotowujących się do meczu Pucharu Narodów Europy, który odbędzie się w najbliższą sobotę na stadionie Hutnika Kraków, jest inny gracz naszego klubu – Marcin Wilczuk. Przypomnijmy, że naszych rugbistów mogliśmy oglądać podczas ostatniego meczu naszej reprezentacji, który odbył się w Gdyni (Polska – Belgia 28:21).
Zgrupowanie, w którym biorą udział zawodnicy „Buldogów”, trwa od wtorku w Myślenicach. Jutro biało-czerwoni spotkają się z Metropolitą Krakowskim Kardynałem Stanisławem Dziwiszem.
Łukaszowi i Marcinowi życzymy udanego występu w sobotnim meczu Polska – Holandia. Początek spotkania o godz. 19:30.RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki