arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Pomóżmy Maciejowi Urbaniakowi!

Piątek, 13 maja 2011 23:03

 
W czasie dzisiejszego meczu z Ogniwem, Maciej i jego przyjaciele będą zbierać pieniądze na nowy wózek inwalidzki (na zdjęciu niżej). Nasz kibic ma obecnie wózek, który jednak jest już wyeksploatowany i należy go wymienić.
Gdynianin w 2004r. złamał kręgosłup i uszkodził rdzeń kręgowy. Od tamtej pory zmuszony jest poruszać się na wózku inwalidzkim, do którego, jak sam mówi, już się przyzwyczaił.
Pomimo swojej niepełnosprawności, jest człowiekiem bardzo aktywnym. Jest instruktorem nurkowaniu, prowadzi naukę pływania dla osób niepełnosprawnych, kilka razy w tygodniu ćwiczy na siłowni.
Maciej doskonale znany jest Markowi Kamińskiemu, z którym w 2009r. wziął udział w wyprawie w dół Wisły.
- Maciek Urbaniak wziął udział w letniej Ekspedycji Wisła. Radził sobie doskonale mimo swojej niepełnosprawności. Jest też podopiecznym Klubu Odkrywcy Dobra. Maciek jest otwartym na świat młodym człowiekiem, życzę jemu zdobycia własnych biegunów. – powiedział nam podróżnik Marek Kamiński.
My także już dzisiaj możemy pomóc Maciejowi podczas dzisiejszej zbiórki. Wiemy, że potraficie być hojni. Liczy się każdy grosz.
 
 
 
 
 
 
 RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki