arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Młodzicy Arki grali w Kadrze Pomorza

Środa, 1 czerwca 2011 14:12

Młodzieżowi gracze naszego klubu i Lechii Gdańsk, jako Kadra Województwa Pomorskiego, wzięli udział w dwumeczach z Budowlanymi Łódź i Orkanem Sochaczew. Z naszego klubu uczestniczyło 14 graczy, z Lechii 12.
W pierwszych dwóch sparingach niestety łodzianie okazali się zdecydowanie lepsi od zespołu pomorskiego, pewnie wygrywając oba spotkania 33:7 (12:0; 7:7; 14:0) i 26:0 (7:0; 12:0; 7:0). Mecze rozegrane w Budowlanymi składały się z trzech tercji każda po 15 minut.
Następnie młodzicy udali się do Sochaczewa gdzie rozegrali dwa kolejne mecze.

Paweł Dąbrowski trener młodzików Arki Gdynia podsumował wyjazd z kadrą: Wyniki może nie są satysfakcjonujące, ale nam chodziło o to, aby przyjrzeć się naszym grupom na tle klubów z południa Polski przed Olimpiadą Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 11 czerwca w Poznaniu. Niestety w tych meczach wyszła długoletnia praca, jaką prowadzą tamte kluby z młodzieżą. Szczególnie dobrze pokazali się Budowlani, było widać że jest to dojrzała drużyna, która jest dobrze poukładana i która gra dojrzałe rugby. Ich gra była zbliżona do rugby seniorskiego, grali z nami zespołowo.

Z Arki w meczach w Łodzi i Sochaczewie zagrali: Arkadiusz Kamiński, Karol Stochmal, Dariusz Liszewski, Michał Malec, Krzysztof Wilczewski, Łukasz Korczyński, Marcin Chmielewski, Sebastian Bała, Sebastian Hundrieser, Daniel Komosiński, Piotr Frasunek, Wojciech Santowski, Marcin Jarzyński, Maciej Maciejewski.

Foto: budowlanilodz.dbv.pl
RSS sponsorzy

Kto nie powinien pić energetyków? Dla nich ten napój może być zagrożeniem
W ostatnich dniach głośno zrobiło się w Polsce na temat […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki