arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

GARGASSON DOŁĄCZYŁ DO BULDOGÓW

Czwartek, 2 czerwca 2011 20:45

W czwartkowym, wieczornym treningu wziął udział reprezentant Polski – Donald Gargasson. Rugbista grający we Francji, wspomoże Arkowców w sobotnim meczu półfinałowym przeciwko gdańskiej Lechii.
O ocenę nowego „nabytku” Arki po pierwszych zajęciach poprosiliśmy trenera żółto-niebieskich.
- Donalda znam dobrze, widziałem go wielokrotnie czy to na treningach kadry, czy w meczach reprezentacji. Widać, że jest w dobrej formie, jest bardzo dynamiczny i silny. Myślę, że będzie dużym wzmocnieniem naszego ataku. Wniesie dużo ożywienia do gry i będzie na pewno groźny dla gdańszczan, bardzo mocnym punktem zespołu. Cieszę się, że udało się pozyskać tego gracza dla naszej drużyny – podsumował pierwszy trening Maciej Stachura, trener Arki.
Donalda zapytaliśmy o wrażenia po treningu w Gdyni i o przewidywania przed meczem półfinałowym: Znam zespół z Gdyni, ponieważ gram przez sześć lat dla Polski. W osiemdziesięciu procentach znam też graczy Arki, a moi najlepsi przyjaciele: Szatan (Dawid Banaszek), Sio (Łukasz Szostek) i Mariusz Motyl grają właśnie w Arce. To dla mnie duża przyjemność reprezentować Arkę i chcę wygrać z Lechią. Myślę, że nasze zespoły są bardzo podobne. Lechia to silny przeciwnik, mamy równe szanse a o zwycięstwie zdecyduje tylko jeden mecz. Prezentujemy podobny poziom, ale to my musimy wygrać. Znam też stadion w Gdyni, ponieważ polska drużyna narodowa grała tutaj dwa razy, to zawsze lepiej grać u siebie, więc NSR będzie naszym atutem.
 
 
 RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki