arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

W finale jednak posędziują Polacy

Środa, 15 czerwca 2011 13:45

Jak poinformowali nasz klub przedstawiciele Polskiego Związku Rugby, odwołania Arki Gdynia i Budowlanych Łódź w sprawie obsady sędziowskiej nie zostały uwzględnione. Oznacza to, że sobotnie spotkanie finałowe sędziować będą arbitrzy polscy. Przypomnijmy, że nasz klub i Budowlani Łódź wspólnie wystąpiły do związku z prośbą, aby wzorem lat ubiegłych finał Ekstraligi sędziował arbiter francuski. Jednak decyzja o wyznaczeniu sędziów nie została zmieniona.
Tak więc sędzią głównym będzie Grzegorz Michalik, na liniach asystować będą Kacper Michałkiewicz i Wiesław Piotrowicz, a na sędziego technicznego wyznaczony jest Mirosław Szczepański.RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki