arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

PRZEGLĄD PRASY: Budowlani Łódź bez kapitana

Poniedziałek, 25 lipca 2011 11:27

Okres odpoczynku pomiędzy sezonami będzie niezwykle krótki, a zwłaszcza odczują to Budowlani Łódź i Arka Gdynia, które 13 sierpnia spotkają się w finale Pucharu Polski. Będzie to ostatni mecz Kacpra Ławskiego w barwach wicemistrzów Polski.

Budowlani przebywają obecnie na zgrupowaniu w Spale, obok treningów bacznie przyglądając się pracy reprezentacji Walii. Następnie 6 sierpnia podopieczni Mirosława Żórawskiego spotkają się w meczu sparingowym z reprezentacją młodzieżową w Warszawie, by już tydzień później rozpocząć nowy sezon starciem o Puchar Polski przeciwko Arce Gdynia.

Dla łodzian będzie to szansa rewanżu za finał Ekstraligi, a jednocześnie pożegnanie kapitana, Kacpra Ławskiego. Wiązacz reprezentacji Polski postanowił wyjechać do Francji, gdzie będzie występować w barwach zespołu Macon w Federal 1.

- Kacper zagra w Budowlanych w finałowym meczu Pucharu Polski – powiedział Mirosław Żórawski w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” – Spotkanie z Arką ma zostać rozegrane na stadionie narodowym rugby 13 sierpnia o godz. 20.30, a transmitować będzie Polsat Sport. To dla nas prestiżowy pojedynek. Chcemy być do niego jak najlepiej przygotowani. A wracając do Ławskiego, po tym meczu wyjedzie do Francji, ma grać w zespole Macon, występującym w Federal 1.

Kajetan Cyganik – RugbyPolska.pl – 24.07.2011
RSS sponsorzy

Najpopularniejsze kierunki studiów na Pomorzu. Są najbardziej oblegane, dają szansę na dobrą pracę
Jaki kierunek studiów wybrać, zastanawia się wielu młodych ludzi pod […]
pt, mar 24, 2023
Dziennik Bałtycki