arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Pomorska.Tv: Arka – Budowlani

Wtorek, 6 września 2011 14:25

 
Zapraszamy do obejrzenia relacji Pomorskiej.Tv z meczu drugiej kolejki Ekstraligi Rugby pomiędzy RC Arka Gdynia a Budowlani Łódź. Przyjezdni po raz drugi w ostatnim czasie okazali się od naszej drużyny. W materiale wypowiedzi obu trenerów, a także zdobywcy jedynego przyłożenia dla żółto-niebieskich – Rafała Szrejbera. Poniżej materiał wideo ze spotkania derbowego w I lidze.
 
{flvremote width=”570″ height=”432″}http://pomorska.tv/SPORT_07092011_ArkaGdynia_vs_BudowlaniLodz.flv{/flvremote} 
 
 
Relacja z derbowego spotkania inaugurującego rozgrywki I ligi rugby pomiędzy Ogniwem Sopotem a Arką II Gdynia. Niestety, pomimo obiecującej pierwszej połowy w wykonaniu „Buldogów” (prowadzenie 7:0), sopocianie okazali się lepsi, wygrywając mecz 38:7. W materiale m.in. wypowiedź Piotra Olejniczaka, jednego z dwójki trenerskiej kierującej drugą drużyną naszego klubu.
 
 
{flvremote width=”570″ height=”432″}http://pomorska.tv/SPORT_03092011_Ogniwo_vs_Arka2.flv{/flvremote} RSS sponsorzy

Kto nie powinien pić energetyków? Dla nich ten napój może być zagrożeniem
W ostatnich dniach głośno zrobiło się w Polsce na temat […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki