arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arkowcy powołani na mecz z Litwą

Środa, 14 września 2011 09:12

Trzech rugbistów „Buldogów” zostało powołanych na mecz towarzyski z reprezentacją Litwy, który odbędzie się 24 września w Warszawie. Ma to być ostatni sprawdzian naszej drużyny narodowej przed jesiennymi meczami z Czechami, Mołdawią i Niemcami.
Z naszej drużyny powołania otrzymali: Łukasz Szostek, Marcin Wilczuk oraz Rafał Szrejber. Trener Putra na mecz z Litwinami powołał tylko graczy występujących w Ekstralidze i I lidze.

Lista powołanych: Grzegorz Janiec, Mariusz Wilczuk, Sławomir Kaszuba, Yurij Bukhalo – LECHIA Gdańsk; Tomasz Gołąb, Wojciech Łukasiewicz – AZS AWF Warszawa; Tomasz Hebda, Paweł Najdek, Mateusz Adamski – POSNANIA Poznań; Merab Gabunia – BUDOWLANI Łódź; Emil Kowalewski, Tomasz Gasik, Robert Pawelec, Kamil Wydrzyński – ORKAN Sochaczew; Stanisław Niedźwiecki, Adrian Chruściel, Wojciech Piotrowicz, Wojciech Król – BUDOWLANI Lublin; Piotr Zeszutek – OGNIWO Sopot; Sebastian Smoliński – POGOŃ Siedlce; Łukasz Szostek, Marcin Wilczuk, Rafał Szrejber – ARKA Gdynia.
RSS sponsorzy

There is a problem with the feeds you entered. Go to our support page and we'll help you diagnose the problem.