arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka jedzie po punkty do Sochaczewa

Piątek, 7 października 2011 10:44

 
Przed naszymi zawodnikami drugi mecz wyjazdowy w tym sezonie. O ile derby w Gdańsku trudno uznać w pełni za mecz wyjazdowy, o tyle spotkanie z Orkanem w Sochaczewie będzie już wyjazdem z prawdziwego zdarzenia. Orkan Sochaczew – Arka Gdynia, niedziela godz. 14:00.

„Buldogów” i zespół z Sochaczewa w tabeli Ekstraligi dzieli jedna pozycja, chociaż obie drużyny mają na koncie taką samą liczbę punktów – 14. Jednak to sochaczewianie dzięki większej liczbie zdobytych małych punktów (134) zajmują pozycję drugą w tabeli. Nasza drużyna w tym sezonie zdobyła punktów 85. Stawką niedzielnego meczu jest więc objęcie pozycji wicelidera Ekstraligi oraz odskoczenie od reszty stawki. Zadanie wydaje się być trudne, ale mistrzowie Polski powinni poradzić sobie w Sochaczewie.
Orkan w Ekstralidze w obecnym sezonie radzi sobie podobnie jak żółto-niebiescy. Z czterech dotychczas rozegranych meczy przegrali tylko jeden, z tą jednak różnicą, że trzy mecze rozgrywali na wyjeździe, a tylko jeden na stadionie przy ul. Warszawskiej.
Przed najbliższym meczem gracze z Sochaczewa zapowiadają walkę o zachowanie pozycji wicelidera, tym bardziej, że są podbudowani ubiegłotygodniowym zwycięstwem na Juvenią. Mimo, że krakowianie prowadzili całe spotkanie, to Orkan ostatnią akcją meczu zapewnił sobie wygraną 25:27.
Buńczuczne zapowiedzi nie robią wrażenia na graczach naszej drużyny. Dwa ostatnie wygrane spotkania sprawiają, że to właśnie rugbiści Arki wystąpią w roli faworyta niedzielnego meczu, który zapowiada się emocjonująco.

Za naszych rugbistów trzymamy kciuki. Początek meczu w niedzielę o godz. 14:00. Zapraszamy do śledzenia wyniku na naszej stronie internetowej.

Pozostałe mecze V rundy Ekstraligi Rugby:
KS Posnania Poznań – RzKS Juvenia Kraków sobota 12:00
RC Lechia Gdańsk – AZS-AWF Warszawa sobota 16:00
KS Budowlani Lublin – Budowlani S.A. Łódź sobota 13:00
RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki