arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Pomrska.Tv: Puchrowe derby okiem kamery i wizyta Anglików w ZS9

Czwartek, 20 października 2011 09:00

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z derbowego spotkania w ramach Pucharu Polski Rugby pomiędzy RC Arka Gdynia a Lechią Gdańsk, które odbyło się w miniony wtorek na Narodowym Stadionie Rugby. Niestety żółto-niebieskim nie udało się obronić pierwszej pozycji w grupie północnej i to właśnie gdańszczanie zasiedli w fotelu lidera. Okazją do odrobienia strat będzie ostatnia pucharowa kolejka zaplanowana na 12/13 listopada, w której „Buldogi” zmierzą się w Sopocie z Ogniwem.

{flvremote width=”570″ height=”452″}http://pomorska.tv/SPORT_20102011_RC_ArkaGdynia_LechiaGdansk_PP.flv{/flvremote}

 

Poniżej reportaż z wizyty angielskiej drużyny Wycliffe College w Zespole Szkół nr 9 w Gdyni Cisowej. Młodzi Anglicy odbyli wspólny trening z adeptami rugby z gdyńskiej szkoły podstawowej i gimnazjum, w których prowadzone są we współpracy z naszym klubem, klasy sportowe o profilu rugby. W materiale wypowiedzi trenerów pracujących z młodzieżą: Pawła Dąbrowskiego i Macieja Stachury oraz dyrektora szkoły Aleksandra Kuźmina.

 

{flvremote width=”570″ height=”452″}http://pomorska.tv/SPORT_16102011_rugby_anglicy_w_szkole.flv{/flvremote} 
RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki