arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Młodzi kibice z wizytą w Arce

Środa, 2 listopada 2011 23:33

 
Dzieci ze Świetlicy prowadzonej przez Gdyńskie Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa odwiedziły rugbistów Arki na Narodowym Stadionie Rugby. Podczas spotkania młodzi kibice naszego klubu mieli okazję, aby porozmawiać z zawodnikami naszego klubu, zebrać autografy od graczy naszej drużyny oraz obejrzeć stadion, na którym Arka rozgrywa swoje mecze.
Świetlica dla dzieci współprowadzona jest przez Fundację Dariusza „Tigera” Michalczewskiego oraz przez Gdyńskie Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa, które działa w ścisłej współpracy z parafią św. Mikołaja w Gdyni Chyloni i na rzecz wspólnoty parafialnej.
Stowarzyszenie powstało formalnie pod koniec 2009 roku. Swój początek możemy jednak umiejscowić w czasie już wcześniej, bo podczas warsztatów dotyczących działania metodą projektu, które odbyły się we wrześniu 2009 w parafii Św. Mikołaja w Gdyni, prowadzonych przez członków Stowarzyszenia Św. Filipa Nereusza działającego na Śląsku. Warsztaty te były zatytułowane „Dobro wypiera zło”. Treści, które zostały nam przedstawione pokazały nam na czym polega praca prowadzona metodą projektu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki