arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

„Buldogom” mrozy nie straszne

Wtorek, 31 stycznia 2012 14:17

 
Panujące o tej porze roku mrozy nie powinny nikogo zaskoczyć więc tym bardziej szkoleniowiec „Buldogów” nie zmienia planu treningowego. Chociaż ostatni trening odbywał się przy prawie dziesięciostopniowym mrozie gracze naszej drużyny nie narzekali na panujące warunki. Niektórym nawet zimno nie przeszkadzało w wybraniu się na zajęcia w krótkich spodenkach.
- Jest całkiem ok. Pogoda podobna jest do tej panującej obecnie w Szkocji – odpowiedział Craig Bachurzewski zapytany przez nas czy nie jest mu zimno w szortach.

- Panujące przez ostatnie dni warunki nie utrudniają nam cyklu szkoleniowego aż tak bardzo jakby się to mogło wydawać – zaznacza Maciej Stachura trener Arki.
- Nie rezygnujemy z zajęć na świeżym powietrzu. Zmienimy tylko trochę intensywność z jaką trenujemy, czyli skracamy przerwy między poszczególnymi ćwiczeniami. Będzie więc trochę szybciej i z mniejszymi przerwami, a elementy statyczne, takie jak auty, maule i młyny będziemy ćwiczyć na hali – podsumowuje szkoleniowiec żółto – niebieskich.
- Chcemy ćwiczyć na boisku jak najwięcej i na pewno siarczyste mrozy nas nie wygonią pod dach. Poradzimy sobie – zakończył „Stachu”.

W tym tygodniu oprócz zajęć na boisku, rugbiści naszej drużyny spotkają się dwa razy na siłowni oraz przejdą test FMS.

 
 
 RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki