arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arkowcy zagrają przeciwko sobie

Poniedziałek, 20 lutego 2012 17:27

Od 24 do 26 lutego w Warszawie odbędą się konsultacje kadr narodowych: seniorów i U-20. Z grona graczy naszego klubu powołania otrzymało aż ośmiu zawodników: Paweł Dąbrowski, Łukasz Szostek, Dawid Banaszek, Marcin Wilczuk do kadry seniorskiej oraz Craig Bachurzewski, Michał Kędra, Rafał Szrejber, Karol Perzak do kadry młodzieżowej U-20.
Jednak najciekawiej podczas weekendu kończącego luty zapowiada się niedziela, na którą zaplanowano grę kontrolną pomiędzy obiema drużynami narodowymi. W bratobójczym pojedynku zagrają przeciwko sobie rugbiści Arki.
Mecz sparingowy rozpocznie się w niedzielę, 26 lutego, o godzinie 11:00 na boisku OSiR Bemowo.

Lista wszystkich powołanych
Seniorzy: Adrian Chróściel, Stanisław Niedźwiecki, Wojciech Piotrowicz, Piotr Psuj – Budowlani Lublin
Kamil Dudkowski, Emil Kowalewski – Orkan Sochaczew
Paweł Dąbrowski, Łukasz Szostek, Dawid Banaszek, Marcin Wilczuk – Arka Gdynia
Merab Gabunia, Tomasz Stępień, Grzegorz Dułka – Budowlani S.A. Łódź
Grzegorz Janiec, Rafał Witoszyński, Yuriy Bukhalo, Mariusz Wilczuk, Rafał Lademan – Lechia Gdańsk Tomasz Hebda, Paweł Najdek – Posnania Poznań

U-20: Bartosz Balcerski, Daniel Trybus, Mateusz Adamski, Sebastian Gruszczyński – Posnania
Craig Bachurzewski, Michał Kędra, Rafał Szrejber, Karol Perzak – Arka Gdynia
Piotr Zeszutek, Marek Przychocki – Ogniwo Sopot
Aleksander Nowicki – Lechia
Kamil Wydrzyński, Tomasz Gasik , Radosław Rakowski, Michał Ojdowski, Adam Kozłowski – Orkan Sochaczew
Michał Węzka, Tomasz Wojnowski – Budowlani Lublin
Grzegorz Muszyński – Pogoń Siedlce
Paweł Poniatowski – Skra Warszawa
Rezerwowym jest m.in. Radosław Bysewski z Arki Rumia, który w Arce występuje w drużynie piętnastoosobowej.








RSS sponsorzy

Emerytury w październiku 2022. Zmiany rok do roku po waloryzacji i zmianach podatkowych
W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu […]
czw, wrz 29, 2022
Dziennik Bałtycki