arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Pokaz rugby w Gimnazjum nr 12

Piątek, 13 kwietnia 2012 08:27

 
W piątek w gimnazjum na Cisowej odbył się pokaz rugby dla uczniów szkół podstawowych. Zajęcia te były częścią dnia otwartego szkoły, w czasie którego kandydaci do gimnazjum mogli poznać ofertę szkoły – zarówno zajęć dydaktycznych jak i zajęć sportowych. Przypomnijmy, że Gimnazjum nr 12 jest szkołą, w której we współpracy z naszym klubem prowadzona jest klasa sportowa o profilu rugby. Zajęcia pokazowe z uczniami klasy pierwszej i trzeciej rugby prowadzili trenerzy naszego klubu Paweł Dąbrowski i Maciej Stachura.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
 
 RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki