arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Apel Klubu Kibica GDYŃSKIE BULDOGI ’09

Środa, 6 czerwca 2012 12:08

Klub Kibica Gdyńskie Buldogi `09 zwraca się do wszystkich naszych kibiców z apelem przed derbowym meczem półfinałowym z Lechią Gdańsk:

Wielu się tłumaczy tym że mało osób jest , inni że im się nie chce, jeszcze inni że to Rugby i to bez sensu jednak wszystkich tych musimy wyprowadzić z błędu! DOPING JEST BYŁ I BĘDZIE BARDZO MOCNO POTRZEBNY ZAWODNIKOM. Wyobraźcie sobie że jesteście mistrzem kraju, przychodzicie rozegrać mecz z odwiecznym rywalem zza miedzy na pięknym nowoczesny a w dodatku NARODOWYM stadionie Rugby i jest cisza? Umiecie sobie to wyobrazić bo my nie! DLATEGO Kierujemy ten Apel to wszystkich tych, którzy będą na sobotnim meczu, aby wsparli nas w tworzeniu SUPER DOPINGU.
Jesteśmy na sektorze M (dla ułatwienia – za ławką rezerwową naszej drużyny) Jesteśmy tam po to aby pomóc naszym zawodnikom w zdobyciu zwycięstwa abyśmy mogli znów jechać do Łodzi i cieszyć się z mistrza!


SOBOTA – 16:00 – NARODOWY STADION RUGBY – SEKTOR M – GŁOŚNY DOPING !!
Czekamy na was !

Z Pozdrowieniem GDYŃSKIE BULDOGI ’09!

 
RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki