arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Konkurs rozstrzygnięty

Środa, 6 czerwca 2012 12:09

W przerwie sobotniego meczu z Lechią Gdańsk rozlosowaliśmy zwycięzców naszego konkursu ogłoszonego w minionym tygodniu, w którym do wygrania była m.in. piłka z autografami naszej drużyny. Prawidłowa odpowiedź na pytanie: Różnicą ilu punktów zakończył się mecz półfinałowy w ekstralidze w poprzednim sezonie, rozegrany również z Lechią Gdańsk na Narodowym Stadionie Rugby?”, brzmiała 13.
W losowaniu nagród poszczęściło się: Marcinowi Krajewskiemu, Sebastianowi Puchta i Tomaszowi Klajdzie. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

____________________________________________

Z okazji derbowego półfinału z Lechią Gdańsk dla kibiców Arki Gdynia mamy konkurs, w którym wygrać można trzy zestawy klubowych gadżetów, w tym jeden z piłką z autografami rugbistów Arki. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać maila z odpowiedzią na pytanie na adres konkurs@arkarugby.pl:

Różnicą ilu punktów zakończył się mecz półfinałowy w ekstralidze w poprzednim sezonie, rozegrany również z Lechią Gdańsk na Narodowym Stadionie Rugby?

Regulamin konkursu:
1. Na prawidłowe odpowiedzi, które należy wysłać na adres emailowy: konkurs@arkarugby.pl, czekamy do soboty, 09 czerwca, do godziny 13:00.
2. Prosimy również o dodanie swojego imienia i nazwiska do maila z odpowiedzią.
3. Losowanie nagród obędzie się w przerwie meczu półfinałowego ekstraligi Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (początek w sobotę o godz. 16:00).
4. Nagrody (3 zestawy gadżetów klubowych, w tym jeden z piłką z autografami rugbistów Arki) odebrać mogą jedynie osoby obecne na stadionie w czasie losowania. Jeśli osoba wylosowana nie będzie obecna, losowanie zostanie powtórzone.
RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki