arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Irlandzki wieczór na NSR

Wtorek, 12 czerwca 2012 13:25

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich kibiców, na mecze towarzyskie pomiędzy reprezentacją kibiców Polski oraz Irlandii w piłce nożnej oraz rugby 7! O godzinie 18:00 we wtorek rozpocznie się mecz piłki nożnej, a ok 18:45 wybiegną na płytę Narodowego Stadionu Rugby przy ulicy Kazimierza Górskiego zawodnicy, którzy zmierzą się w meczu rugby. Serdecznie zapraszamy, Wstęp wolny!

Mecze pomiędzy obydwoma piłkarskimi jedenastkami oraz rugbowymi siódemkami będą koniecznie potrzebować wsparcia z trybun, głośnego dopingu! Także, tego dnia, akurat na kilka godzin przed meczem Polska – Rosja (20:45) zapraszamy wszystkich na NSR!
Mecz piłki nożnej będzie rozgrywany: 2 x 20 minut; a mecz rugby7: 2 x 7 minut.

Będzie to również okazja dla wszystkich fanów aby porozmawiać na żywo z Irlandczykami, dowiedzieć się jak to wszystko funkcjonuje na „zielonej wyspie”.
Oprócz meczów, będzie można spotkać się z rugbistami Arki, a chętni będą również mogli spróbować swoich sił w grze w piłkarzyki. Na publiczność czekać będzie również poczęstunek, drobne upominki oraz dużo dobrej zabawy!
RSS sponsorzy

Emerytury w październiku 2022. Zmiany rok do roku po waloryzacji i zmianach podatkowych
W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu […]
czw, wrz 29, 2022
Dziennik Bałtycki