arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Zmiany w kadrze Arki przed nowym sezonem

Wtorek, 21 sierpnia 2012 12:50

 
Już w najbliższą niedzielę przed „Buldogami” pierwszy mecz nowego sezonu rozgrywek Ekstraligi Rugby. Na inaugurację, w niedzielę o godzinie 12:00 na Narodowym Stadionie Rugby, Arkowcy zagrają z Budowlanymi Lublin.
W żółto niebieskich barwach w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy czterech graczy, którzy opuścili nasz klub. Do Arki natomiast dołączyło trzech graczy pozyskanych z klubów ekstraligi: Tomasz Stępień i Władysław Grabowski z Budowlanych Łódź i Radosław Rakowski z Orkana Sochaczew, a z wypożyczenia w Ogniwie Sopot do naszej drużyny powrócił Marcel Zembroń.

Tomasz Stępień: ur. 24.10.1984, może grać na pozycji łącznika ataku lub obrońcy, wychowanek Budowlanych Lublin. Poprzednie kluby: Rugby Epernay Champagne, Budowlani Lódź. Reprezentant kraju, zdobywca trzech złotych medali Mistrzostw Polski, trzech srebrnych medali MP oraz trzech Pucharów Polski z Budowlanymi Łódź, brązowego medalu MP z Budowlanymi Lublin, najlepszy gracz Ekstraligi Rugby w 2010r.

Władysław Grabowski: ur. 27.01.1998, może grać w II lub III linii młyna, wychowanek klubu Evko Lwów. Poprzednie kluby: Sokół Lwów, Pogoń Siedlce, Budowlani Łódź. Zdobywca tytułu mistrzowskiego i wicemistrzowskiego ukraińskiej II Ligii, brązowy medal Mistrzostw Ukrainy rugby 15 i 7, srebrny medal MP i Puchar Polski z Budowlanymi Łódź.

Radosław Rakowski: ur. 11.06.1993, może grać na pozycji centera lub skrzydłowego wychowanek Orkana Sochaczew. Reprezentant kraju U-20 i seniorów rugby 7, zdobywca Mistrzostwa Europy U-20, Wicemistrzostwa Polski rugby 7, Mistrzostwa Polski Juniorów rugby 15 i 7 z Orkanem Sochaczew.

 
Odeszli: Przyszli:
Radosław Bysewski
Jakub Jasiński
Stanisław Krieczun
Marcin Malochwy
Beka Tsiklauri
Władysław Grabowski
Tomasz Stępień
Radosław Rakowski
Marcel Zembroń
 

 
RSS sponsorzy

Psychologia na Uniwersytecie SWPS w Sopocie z najwyższą oceną działalności naukowej
Kompleksowa ocena Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach ewaluacji jakości […]
pon, sie 08, 2022
Dziennik Bałtycki