arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

„Boczek” powołany na zgrupowanie

Środa, 5 września 2012 13:25

W środę w Sopocie rozpocznie się zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski. Miło nam poinformować, że do powołanych wcześniej graczy naszego klubu, dołączył Robert Andrzejczuk. Jest to szósty rugbista Arki, który weźmie udział w tym zgrupowaniu.
W sobotę natomiast rugbiści naszej drużyny narodowej rozegrają mecz towarzyski z akademicką reprezentacją Francji. Spotkanie z bardzo wymagającym i trudnym przeciwnikiem wydaje się być bardzo wartościowe dla drużyny kierowanej przez trenera Tomasza Putrę, przez kolejną edycją Pucharu Narodów Europy, a dla kibiców z Gdyni to okazja do obejrzenia w akcji rugbistów Arki w trykotach z orzełkiem.

Z Arki na mecz z Francuzami powołania otrzymali: Łukasz Szostek, Dawid Banaszek, Marcin Wilczuk, Rafał Szrejber, Tomasz Stepień i Robert Andrzejczuk.  

Mecz z akademicką reprezentacją Francji, rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:00 na stadionie Ogniwa Sopot, przy ul. Jana z Kolna 18. Wstęp 10 zł, dzieci i młodzież do lat 18 wstęp wolny. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport.
RSS sponsorzy

Abubakar powtórzył niechlubny „rekord” Zidane'a z 2006! Oto wstrząsające fakty mundialu 2022
Mistrzostwa świata 2022 w Katarze przekroczyły półmetek. Można więc pokusić […]
pon, gru 05, 2022
Dziennik Bałtycki