arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Juniorzy zagrali z Lechią

Czwartek, 20 września 2012 20:32

 
Młoda Arka uległa aktualnym wicemistrzom Polski – Lechii Gdańsk w meczu sparingowym rozegranym w środę na Narodowym Stadionie Rugby 5:24 (0:0). Mecz z gdańszczanami był przetarciem naszych juniorów (rocznik 94-95) przed pomorską ligą juniorów, która wystartuje na początku października i wyłoni zwycięzcę, który reprezentował będzie Pomorze w walce o tytuł mistrza Polski.
- W pierwszej połowie nasza gra układała się nie najgorzej. Dobrze broniliśmy i konstruowaliśmy akcje, ale niestety zabrakło wykończenia, które pozwoliłoby na zdobycz punktową. Włożyliśmy wiele serca i zaangażowania. W drugiej połowie zabrakło nam zdrowia i gra siadła. Na boisku pojawili nowi gracze, ale to nie pomogło zbyt wiele, mimo, że walczyli bardzo ambitnie – podsumował spotkanie Paweł Grzenkowicz, kapitan drużyny juniorskiej Arki.
- Drużyna została reaktywowana na prośbę samych graczy. Jesteśmy w trakcie budowania tego zespołu i będziemy go wspomagać kadetami. Zależy nam na doskonaleniu umiejętności rugbowych tych graczy. W rundzie jesiennej zagramy po meczu i rewanżu, to samo powtórzymy na wiosnę więc grania na pewnie nie zabraknie – powiedział trener juniorów Paweł Dąbrowski.

Oprócz żółto – niebieskich w lidze juniorskiej wystąpią ekipy Lechii i Ogniwa. Analogicznie do ligi juniorskiej w październiku wystartuje również liga kadetów, w której zagrają cztery drużyny.

 
 
 
 RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki