arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Kadeci Arki wciąż niepokonani

Czwartek, 18 października 2012 12:10

 

W środę kadeci Arki odnieśli kolejne zwycięstwo 43:5 w meczu z Ogniwem Sopot.
Podbudowani po remisie z RC Lechia Gdańsk, młode Buldogi wybiegły na murawę bardzo zmotywowani i zdeterminowani. Mimo niskiej frekwencji spowodowanej licznymi urazami oraz chorobami, naszym zawodnikom nie można było odmówić serca i woli walki. Arkowcy dominowali przez cały mecz. Skuteczna gra skutkowała przyłożeniami. W polu punktowym dwukrotnie meldowali się Patrick Steindl i Patryk Siewert oraz po razie Marceli Zielony, Patryk Haase oraz kapitan Arkadiusz Kamiński, który dodatkowo dorzucił 8 punktów z podwyższeń . Młodzi Arkowcy zaprezentowali naprawdę dobre i twarde rugby i nadal zostają niepokonani w lidze kadetów.

- Dziękuję chłopcom za zwycięstwo, które bez najmniejszych wątpliwości im się należało. Z każdym meczem gra nam się lepiej. Ciągle się uczymy i budujemy zespół a takie mecze jak ten pozwalają zdobywać  rugbowe doświadczenia – skomentował przebieg meczu trener kadetów, Paweł Dąbrowski.

- To zwycięstwo było nam potrzebne i widać, że ciężkie treningi przynoszą efekty i powoli budujemy drużynę mogącą zawalczyć o najwyższe cele – podsumował zawodnik Arki, Patrick Steindl.

Arka: Zielony Marceli, Hundrieser Sebastian, Komosiński Daniel, Maciejewski Maciej, Sulej Daniel, Kaczmar Mateusz, Ługowski Marcin, Bazaczek Dawid, Liszewski Darek, Kamiński Arek, Siewert Patryk, Haase Patryk, Steindl Patrick, Stochmal Karol, Santowski Wojtek, Selka Cyprian.

 

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży RC Arka Gdynia finansowane jest ze środków Miasta Gdynia.
RSS sponsorzy

Gdynia: Znasz tego mężczyznę? Policja szuka go w związku z przywłaszczeniem mienia | ZDJĘCIA
Policjanci z Gdyni poszukują mężczyzny, który według ich ustaleń dokonał […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki