arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Ligowe ostatki w Sochaczewie

Piątek, 16 listopada 2012 09:32

Arka Gdynia ponownie uda się do Sochaczewa na mecz z Orkanem. Pierwotnie zaplanowany na 27 października mecz VII kolejki Ekstraligi Rugby nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne i opady śniegu, który zalegał na płycie boiska.
Cel „Buldogów” przed sobotnim, zaległym, meczem jest taki sam jak trzy tygodnie temu przed wyprawą do Województwa Mazowieckiego.
Arkowcy muszą wygrać z bonusem, aby przezimować na pozycji lidera Ekstraligi, która utracili na rzecz Lechii Gdańsk, właśnie z powodu nie rozegrania meczu z naszym najbliższym rywalem.
Trudno wskazać faworyta jutrzejszego meczu. O zwycięstwo Arki na gorący terenie na pewno będzie bardzo trudno, bo zespół z Sochaczewa to groźny rywal szczególnie na własnym stadionie. Walczący zawsze zaciekle do końca spotkania i ambitnie dążący do zwycięstwa.
Wierzymy w zwycięstwo naszej drużyny, ale styl ostatnie meczu w Lublinie pozostawia wiele do życzenia, a wygrana dopiero w końcówce pokazała, że rywale grający przeciwko „Buldogom” zawsze zawieszają poprzeczkę bardzo wysoko przed naszą drużyną. I mimo, że sochaczewianie tylko z trzema zwycięstwami zajmują dopiero siódme miejsce w tabeli na pewno nie można lekceważyć tej drużyny, która na pewno na wiosnę powalczy o udział w play-offach.

Początek meczu w Sochaczewie w sobotę o 13:00. Zapraszamy do śledzenia wyniku na żywo na naszej stronie.

Jutro odbędzie się również drugi zaległy mecz. W Lublinie Budowlani podejmą swoich imienników z Łodzi.
RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki