arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Na ostatniej prostej do finałów MPJ

Poniedziałek, 26 listopada 2012 20:25

 
Juniorzy Arki zakończyli tegoroczne rozgrywki w ramach eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów. Pierwsza porażka w do tej pory w tym cyklu rozgrywek przyszła w ostatnim meczu. „Buldogi” uległy na własnym stadionie Lechii Gdańsk. Dokończenie rozgrywek na wiosnę, naszym do rozegrania pozostało jedno, rewanżowe spotkanie z Ogniwem Sopot.
Do finałów z grupy pomorskiej wyjdzie bezpośrednio jedna drużyna, natomiast ekipa, która uplasuje się na drugim miejscu dostanie szansę walki o finał w barażach z drużynami z innych województw. O ostatecznej kolejności w grupie zdecyduje tabela grupy pomorskiej i ewentualny bilans małych punktów w przypadku takiej samej liczby punktów w tabeli.
 
- Powinniśmy wygrać derbowy mecz z Lechią, ale popełnialiśmy błędy, które nam to uniemożliwiły. Mieliśmy dużo szans na podwyższenie wyniku, ale zabrakło szczęścia. Był to nasz ostatni mecz w tym roku i każdy zostawił serce na boisku. W pierwszej połowie meczu my byliśmy lepsi i graliśmy to, co sobie założyliśmy. W drugiej połowie zaczęliśmy popełniać błędy, gracze z Gdańska zdobyli dwa przyłożenia, my odpowiedzieliśmy tylko jednym. Ważne jest to, że każdy zagrał jak najlepiej i zostawił serce na boisku – podsumował mecz z Lechią Paweł Dąbrowski, trener juniorów Arki Gdynia.

Skład Arki: Gracjan Ciecierski, Marcin Borchardt, Patryk Zalewski, Robert Cieślik, Kamil Lewandowski, Błażej Kadecki, Paweł Urbański, Darek Liszewski, Arek Kamiński, Krzysztof Glejzer, Paweł Grzenkowicz, Karol Stochmal, Grzegorz Paluszewski, Adrian Hawrysiuk oraz Marceli Zielony, Michał Wesołowski, Wojtek Santowski, Daniel Sulej, Damian Lewandrowski, Patryk Siewert, Mateusz Duszyński, Nikodem Zalas, Łukasz Lenczewski, Damian Stojowski.

 
 
 RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki