arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Udana akcja kadry juniorskich 7-ek . Pochwały dla Grzenkowicza!

Piątek, 18 stycznia 2013 13:21

W zimowej scenerii odbyła się pierwsza w historii polskiego rugby konsultacja juniorskiej kadry siódemek w Warszawie. Padający śnieg i mróz nie przeszkodziły jednak w przeprowadzeniu intensywnych treningów. Dzięki kierownikowi obiektu, panu Bogdanowi Zamorskiemu i jego pracownikom boisko było odśnieżone i przygotowane do gry.
W sobotę kadrowicze trenowali dwukrotnie, a po każdych zajęciach następowała analiza ćwiczeń i gry. Dopisała frekwencja – nawet zawodnicy, którzy mieli wieczorem studniówki uczestniczyli w pierwszym treningu.
Jak zauważyli trenerzy: Krzysztof Folc i Andrzej Kozak młodzież dopiero uczy się zasad i taktyki siódemek, ale robi to z olbrzymim zaangażowaniem i ambicją. Największą bolączką, według pierwszych obserwacji, wydaje się brak szybkich skrzydłowych, ale być może jeszcze przed kwietniowymi mistrzostwami nastąpi „odkrycie” na tej pozycji.

W niedzielę odbyły się gry sparingowe w formule małego turnieju, z udziałem AZS-AWF Warszawa. Sędziował je Grzegorz Michalik, a spośród zawodników, którzy właściwie nie mieli wcześniej  okazji do gry w olimpijskiej odmianie gry bardzo dobrze zaprezentowali się Paweł Grzenkowicz (Arka) i Patryk Reksulak (Budowlani Łódź).

info: Polski Związek Rugby
RSS sponsorzy

Kto nie powinien pić energetyków? Dla nich ten napój może być zagrożeniem
W ostatnich dniach głośno zrobiło się w Polsce na temat […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki