arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Juniorzy Arki wracają na boisko po zimowej przerwie

Niedziela, 17 marca 2013 12:37

sparing_arka_lg

Aby sprawdzić aktualna formę młodych buldogów przed kolejnymi meczami eliminacji do Mistrzostw Polski, podopieczni trenera Pawła Dąbrowskiego rozegrali w czwartek sparing z gdańską Lechią.
Zawody, które odbyły się w sportowej atmosferze stały na bardzo wysokim poziomie. Akcje ofensywne, jak i defensywne mogły się podobać kibicom zebranym na stadionie. Wynik spotkania ustalił kopacz zespołu z Gdańska trafiając o jedno podwyższenie więcej niż gracze żółto-niebieskich. W przyłożeniach był remis, a sparing zakończył się rezultatem 17:19.

 

- Widać wyraźnie, że są to zespoły zbliżone do siebie poziomem gry. O ewentualnym awansie mogą zadecydować szczegóły – powiedział po meczu trener młodych „Buldogów” Paweł Dąbrowski – W sparingu zagrali wszyscy zawodnicy, którzy trenują, a kilku nawet zaliczyło debiut w koszulce z Buldogiem. Można się tylko cieszyć że jest nas coraz więcej. Rywalizacja jest i będzie ostra przed mistrzostwami bo nie ukrywam że jest to nasz cel.
RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki