arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

TRENUJ W KLASIE RUGBY! NABÓR DO GIMNAZJUM NR 12

Piątek, 5 kwietnia 2013 15:23

Absolwencie szkoły podstawowej! Jeśli kochasz sport, interesujesz się rugby, chciałbyś trenować tę dyscyplinę – jest w Gdyni szkoła, w której będziesz mógł realizować swoje pasje i zainteresowania! Pod okiem trenerów RC Arka Gdynia, będziesz mógł postawić swoje pierwsze kroki w rugby oraz będziesz miał możliwość rozwoju umiejętności w klasie sportowej o profilu rugby. Zapraszamy również osoby grające w rugby i kochające rugby. Zajęcia i treningi odbywają się w szkole jak i na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.
Gimnazjum nr 12 to szkoła która: organizuje turnieje i mistrzostwa sportowe np. Otwarty Turniej WUSHU dla juniorów i seniorów, Igrzyska Miast Bliźniaczych; ma własną siłownię; jako pierwsza w Gdyni stworzyła klasę akademicką dzięki współpracy z Politechniką Gdańską.
 
Podania o przyjęcie do gimnazjum należy składać do dnia 29 maja 2013r. Więcej informacji  oraz kryteria naboru można znaleźć na stronie internetowej http://www.gimnazjum12gdynia.pl/ lub pod nr tel (58) 782 11 51.
Na bieżąco trwa nabór do klas sportowych o profilu rugby w Szkole Podstawowej Nr 10 na gdyńskiej Chyloni. Uczniowie uczęszczający już do tej szkoły mogą uczestniczyć w zajęciach rugby. Natomiast nowi adepci rugby mogą zostać przyjęci do SP10 do klasy sportowej.RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki