arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Kacper Ławski oficjalnie zadebiutował w Arce

Wtorek, 23 kwietnia 2013 11:10

 

Tuż przed sobotnim meczem udało się dopełnić wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem do Arki Kacpra Ławskiego. Zawodnik, który w oknie transferowym został pozyskany przez nasz klub, nie uzyskał zgody Budowlanych Łódź na zmianę barw klubowych i konieczne okazało się skierowanie sprawy do Komisji Gier i Dyscypliny.
Komisja orzekła, że zawodnik może zmienić klub, co pozwoliło na rozegranie sobotniego meczu w koszulce z „Buldogiem”.

Kacper Ławski to wychowane Budowlanych Łódź, ur. 11 maja 1985r. w Łodzi. Mierzy 196 cm, waży 118kg, może grać w II lub III linii młyna. Jest jednym z najlepszych polskich zawodników występujących na tej pozycji oraz wielokrotnym reprezentantem Polski drużyn juniorskich i seniorskiej – 28 występów w reprezentacji seniorskiej. Z Budowlanymi zdobył cztery razy mistrzostwo Polski.

Kacper z powodu urazu kolana zagrał tylko w pierwszej połowie meczu. Na szczęście po badaniu lekarskim okazało się, że kontuzja nie jest poważna.

- Cieszę z tego debiutu. Byłem bardzo zmotywowany i dobrze mi się grało. Szkoda, że nie mogłem dokończyć spotkania z Budowlanymi. W Gdyni bardzo mi się podoba, ale muszę przyzwyczaić się do nowego herbu – Kacper powiedział naszej stronie po meczu z łodzianami.
NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
0
5
godzin
0
3
minut
0
0
sekund
2
6

RSS sponsorzy

Dary Ziemi 2019. Tłum gości i świetna zabawa w Parku Kolibki [ZDJĘCIA]
Prawdziwe tłumy odwiedziły w weekend zakończoną w niedzielę pod wieczór […]
pon, wrz 23, 2019
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor