arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

To jeszcze nie koniec

Czwartek, 20 czerwca 2013 10:21

 
Wielki finał rugby, który odbył się w minioną niedzielę na Narodowym Stadionie Rugby, dostarczył kibicom i samym zawodnikom wielu emocji. To wydarzenie na pewno pozostanie na długo w pamięci zgromadzonych na stadionie, a „Buldogi” mimo, że przegrały mogą być zadowoleni z siebie. Nasza drużyna zagrała świetny mecz, walczyła do końca, a minimalna przegrana nie przynosi im wstydu.
 
Mecz finałowy nie zakończył jednak rozgrywek w tym sezonie. Nasza drużyna nadal walczy o puchar Polski i już w niedzielę o 13:00 na Narodowym Stadionie Rugby zmierzy się w półfinale z Pogonią Siedlce.
Ten rywal akurat wyjątkowo dobrze jest znany żółto-niebieskim, ponieważ w ciągu ostatnich dwóch miesięcy grała z siedlczanami aż trzykrotnie. Wszystkie te mecze zakończyły się zwycięstwem naszych, chociaż te wygrane nie przychodziły łatwo.
Gracze Pogoni w miniony weekend zmierzyli się z Budowlanymi Łódź w meczu o brązowy medal. Sensacja była bardzo blisko, ale rewelacyjny beniaminek przegrał to spotkanie tylko jednym punktem i to w dodatku w doliczonym czasie gry, dzięki podwyższeniu skutecznie wykonanemu przez łódzkiego kopacza. Dodać należy również, że do przerwy  dobrze grająca Pogoń prowadziła 7:3 i mogło się wydawać, że zwycięstwo to uda się dowieźć do końca.
Arkowcy, mimo, że rozgrywki pucharowe nie cieszą się takim uznaniem wśród polskich klubów jak ekstraliga, na pewno nie odpuszczą i postarają się o zwycięstwo najpierw nad Pogonią, a później w finale ponownie z Lechią Gdańsk. Żółto-niebiescy są głodni sukcesu, więc zrobią wszystko, abyśmy w Gdyni mogli się cieszyć z tego trofeum.RSS sponsorzy

Kultowe przedmioty z lat 70., 80. i 90. powróciły. Niektóre są wiele warte! Zobacz, czy masz w domu te topowe sprzęty z PRL-u
Syfon z nabojami, lampa lava, kula disco, kasety, telefon z […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki