arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Buldogi po raz ostatni w tym roku w Gdyni

Czwartek, 3 października 2013 18:59

 
Raptem półtora miesiąca temu rozpoczęły się rozgrywki Ekstraligi Rugby w sezonie 2013/2014, a już w najbliższy weekend „Buldogi” rozegrają ostatni mecz u siebie w tym roku. W sobotę o  godz. 15:30 Arka Gdynia zmierzy się na Narodowym Stadionie Rugby z Budowlanymi Lublin. Dwa zaplanowane na rundę jesienną mecze Arka rozegra na wyjazdach.
Faworytem najbliższego meczu zdecydowanie będzie Arka Gdynia, chociaż gości, którzy zajmują przedostanie miejsce w tabeli, na pewno nie można spisywać na straty. W poprzedniej kolejce Budowlani tylko jednym punktem przegrali u siebie z Lechią Gdańsk. Obecnie zespół ten na swoim kocie zgromadził tylko siedem punktów i z jednym zwycięstwem zajmuje siódme miejsce w tabeli.
Lublinianie to drużyna, która na wyjazdach sprawuje się zdecydowanie gorzej niż u siebie. Ostatnie spotkanie między drużyną Arki i Budowlanymi rozegrane w Gdyni zakończyło się wynikiem 61:15, co również przemawia za naszą drużyną jako faworytem sobotniego meczu. Także poprzednie mecze z ostatnich dwóch sezonów, kończyły się wygranymi Arki, które jednak były mniej okazałe jak te u siebie.
„Buldogi” na pewno będą chciały podtrzymać swoją dobrą passę meczy bez porażki.  Dobra gra w obronie, która jest chyba największym atutem Arkowców, powinna pomóc naszym wygrać ten ostatni mecz w rundzie jesiennej w Gdyni.
Zapraszamy serdecznie na Narodowy Stadion Rugby w Gdyni w sobotę. Początek meczu o 15:30. Wstęp wolny.

Pozostałe mecze VI kolejki Ekstraligi Rugby:
MKS Ogniwo Sopot – RC Orkan Sochaczew, sobota 13:00
RC Lechia Gdańsk – KS Posnania Poznań, sobota 18:00    
Budowlani S.A. Łódź – MKS Pogoń Siedlce, niedziela 15:00
RSS sponsorzy

Najpopularniejsze kierunki studiów na Pomorzu. Są najbardziej oblegane, dają szansę na dobrą pracę
Jaki kierunek studiów wybrać, zastanawia się wielu młodych ludzi pod […]
pt, mar 24, 2023
Dziennik Bałtycki